x

Kurumsal

KASIMLI YAPI ENDÜSTRİSİ SAN. LTD. ŞTİ.

 

BÜYÜK İŞLERDE GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞI

Şirketimiz gelişen ve değişen ülke şartlarında yeni fırsatları değerlendirmek, ticari kapasitesini büyütmek ve ülkedeki tüm bölgeleri takip edebilmek amacıyla yatırımlarını ve ticari hamlelerini Kağıthane bölgesinde icra etmektedir.

 

Her zaman sektörel değişimler ve ülke reflekslerini takip eden grubumuz, 2007 yılında iş alanlarını tek bir çatı altında birleştirerek,KASIMLI MADENİ YAĞLAR OTOMOTİV NAKLİYAT İNŞAAT KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ünvanı ile toptan & perakende inşaat malzemeleri satışına başlamıştır. Organizasyonumuzdaki bütün arkadaşlarımız kendi alanında profesyonel olmakla birlikte yurt içi ve yurt dışında(özellikle Ortadoğu Ülkeleri) satış ağımız hız kesmeden genişlemektedir.

 

7 Gün 24 Saat hiç durmadan hizmet veren şirketimiz, her gün Hakkari’den Edirne’ye tüm TÜRKİYE’yi ülke insanına layık, yüksek kalite standartlarında üretilmiş yapı malzemeleri ile buluşturmakta.

Profesyonel ticari hamlelerimiz ile birlikte esas değerin “İNANÇ – ALINTERİ – DOĞRULUK” olduğunu benimseyerek yeni yatırımlar yapmak, Ülke değerlerini ve kendimizi ileri taşımak ana hedefimizdir.